Behavioral Tracking

Każda marka powinna znać swoje charakterystyczne i unikalne cechy, które wyróżniają ją na dynamicznym rynku. Konsumenci podejmujący decyzję w systemie 1 (szybko) muszą łatwo dekodować cechy danej marki. Każdy zna niebieskie logo Facebooka, żółte łuki McDonald’s, czy kolory Ikea. Atrybuty marki to również emocje i skojarzenia które, mogą być pozytywne lub negatywne. Dzięki znajomości pozytywnych i negatywnych cech wizerunkowych, możemy stymulować wzrost marki oraz przeciwdziałać obniżaniu jej wartości.

Narzędzie behavioral brand tracking dzięki wykorzystaniu wiedzy z ekonomii behawioralnej, pozwala na pogłębionym poziomie poznać mocne i słabe strony marki lub produktu na tle konkurencji. Dzięki wiedzy z badania możesz:

  • Zwiększyć rozpoznawalność marki;
  • Ułatwić konsumentom wybór Twojej marki podczas zakupów;
  • Sprawiać, aby konsumenci lepiej kojarzyli Twoją markę w kategorii.

Behavioral Tracking

Dlaczego? Po co? Jak? Pobierz Case study!

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Open Research sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 15C (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.