Badania behawioralne case study

Od dawna największą bolączką świata badawczo-marketingowego jest fakt, iż ludzie zachowują się często sprzecznie z tym, co deklarują. Co więcej, często nie potrafią w sposób logiczny wyjaśnić swoich decyzji i zachowań.

Zdarzało się bowiem, że pomysły, które wypadały doskonale w badaniach deklaratywnych (wysoki PI, pozytywne oceny na większości wskaźników), negatywnie weryfikowała rzeczywistość sprzedażowa. A skąd inąd pomysły przeciętne, jednak sprytnie wykorzystujące wiedzę o zachowaniach shopperów przynosiły wysokie zyski.

Przedstawiamy dokument, który ma na celu przybliżenie zarówno teorii w kontekście zachowań konsumenckich jak i ukazanie, jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce marketingowej.

Wypełnij formularz a otrzymasz case study!

Okładka_LP_

BADANIA BEHAWIORALNE KLIENTÓW
POBIERZ CASE STUDY
Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Open Research sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 15C (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
DZIEKUJEMY ZA WYPEŁNIENIE FORMULARZA
DOKUNENT ZOSTANIE PRZESŁANY NA PODANY ADRES EMAIL