Open Research

WHAT MAKES US DIFFERENT?

Doświadczenie

Działamy na rynku od 9 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów badawczych, często ambitnych oraz zaawansowanych analitycznie. Wyniki naszych badań pełnią ważną rolę w budowaniu przewagi biznesowej naszych Klientów. Prowadzimy badania w Polsce oraz w innych krajach. Posiadamy szerokie portfolio ponad 70 klientów. W gronie naszych Klientów są zarówno duże korporacje jak i lokalne firmy, z różnych branż m.in. FMCG, sieci detaliczne, RTV/AGD, agencje reklamowe, domy mediowe, banki, uczelnie czy branża paliwowa.

Zespół badaczy

Nasi badacze to osoby związane z branżą badawczą od blisko 20 lat. Pracujący z nami badacze posiadają doświadczenie po stronie różnych agencji badawczych, consultingowych, jak również po stronie odbiorców badań. Prowadzą projekty badawcze, których rekomendacje przekładają się na wzrost sprzedaży oraz udokumentowane sukcesy (m.in. EFFIE).

Rozwiązania

W naszych badaniach łączymy dane deklaratywne (jakościowe i ilościowe) z nieinwazyjnymi metodami behawioralnymi. Dostarczamy insighty do wzrostu sprzedaży! W celu lepszego zrozumienia konsumentów, łączymy techniki, szukamy najlepszych rozwiązań metodologicznych. Wykorzystujemy nowe technologie, aby jeszcze lepiej docierać i rozumieć konsumentów.

KEY FACTS

ABOUT OUR AGENCY

9
years of operations
100 %
positive references
> 50
customers
Latest

News

Jak skuteczniej badać wizerunek marki? Case study

Od zawsze bolączką świata badawczo-marketingowego był fakt, iż ludzie często zachowują się sprzecznie z tym, co deklarują.  Co więcej, zdarza się, że badani nie potrafią także w sposób logiczny wyjaśnić …

Badanie charakterystycznych cech marki

Każdy zna niebieskie logo Facebooka, złote łuki McDonald’s, ale nie każdy wie, że marka to dużo więcej elementów. Marka to m.in. pozytywne i negatywne emocje, skojarzenia, historie, ludzie, opakowania i …